Верифицированный профиль
7
Месяцев опыта
5
Верифицированных рекомендаций
6
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
49
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
16132
Последний визит на сайт
сегодня
Рієлтор, який допомагає швидко та безпечно купувати, продавати та орендувати житло. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Портфолио реализованных объектов (4)

  • продано
    Metrum Estate
    105 000 $
    2 333 $/м²

    Под Голоском ул., 8

    1 комната
    45 / 30 / 10 м²
    этаж 5 из 10
    2019 год постройки
    4 нед. назад
    Продається квартира по вул. Під Голоском 8 Ціна 105 000$ Загальна площа — 45 м², кухня — 10 м². Квартира розташована на 5 поверсі з 10 у будинку з ліфтом. Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел). Виконаний якісний ремонт. Квартира світла та простора, з панорамними вікнами. Кухня повністю укомплектована меблями та технікою: варильна поверхня, духова шафа/мікрохвильова піч, холодильник, витяжка. У кімнаті наявні необхідні меблі для проживання. Встановлено кондиціонер. Зручне розташування, розвинена інфраструктура району. Є відеоогляд Ключі на руках
  • сдано
    Metrum Estate
    10 900 грн/мес

    Замарстыновская ул. (Калинина), 1

    1 комната
    30 / 21 / 9 м²
    этаж 4 из 4
    2 мес. назад
    Здається 1-кімнатна квартира на Замарстинівській, 14, р-н готелю «Львів». Ціна: 10900 грн/міс. 30 м², кухня 9 м², 4/4 поверх, роздільне планування, суміжний санвузол, косметичний ремонт, індивідуальне газове опалення. Меблі частково, техніка: холодильник, плита, пральна машина, електрочайник, фен, праска; кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi. Підходить студентам, є місце для котика та маленького собаки (до 10 кг).Також розглянуть дітей та іноземців. Центр міста, поруч банки, аптеки, магазини, ТРЦ, парки, дитсадки, школи. Довготривала оренда від 2 місяців, можливий торг. Ключі на руках Без співпраці Інфраструктура: Центр міста, поруч банки, аптеки, магазини, ТРЦ, парки, дитсадки, школи.
  • продано
    Metrum Estate
    92 300 $
    2 127 $/м²

    Малоголосковская ул., 32

    1 комната
    43 / 25 / 18 м²
    этаж 6 из 10
    2019 год постройки
    4 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири. Львів, вул. Малоголосківська, 32, ЖК «Плюс». Новобудова 2021 р., 6/10 поверх, ліфт. Площа 43,4 м²: кухня 18 м², житлова 25,4 м². Панорамний вид на Високий Замок. Якісний євроремонт, окрема спальня, гардероб. Автономне газове опалення, підігрів підлоги, кондиціонер. Квартира тепла та економна. Повністю укомплектована меблями й технікою (посудомийна, пральна, сушильна машини, холодильник, духовка тощо). Балкон/лоджія, панорамні вікна. Ціна: 92 249 $ (3 916 000 грн)
  • сдано
    Metrum Estate
    600 $/мес

    Малоголосковская ул., 10

    1 комната
    51 / 24 / 27 м²
    этаж 9 из 10
    3 мес. назад
    Оренда 1-кім. квартири на Малоголосківській — $600 Площа 51 м², 9/10 поверх, автономне газове опалення, підігрів підлоги. Простора кухня-студія 27 м², житлова 24 м². Квартира повністю укомплектована технікою: посудомийна, духовка, варильна поверхня, холодильник, пральна, кондиціонер, два Smart TV. Є гардероб, панорамні вікна, душова. Будинок із сонячними панелями, стабільний інтернет. Поруч парк, магазини, школа, садок, транспорт. Готова до заселення. Без тварин та дітей Іноземці та студенти до обговорення
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.